Satış.Tükendi

Yastan İyileşme – El Kitabı

86,40 

Stokta yok

Stok kodu: 9786056886928 Kategoriler: , Etiketler: , Yayınevi: Yazar ,
Açıklama

Açıklama

Alanında çığır açan bir kitap olan Yastan İyileşme El Kitabı, herkesin kütüphanesinde olması gereken klasik bir rehber!

“Yastan İyileşme El Kitabı, çözülmemiş yas durumlarıyla başa çıkmaya çalışan herkes için… Kitapta çerçevelendirilmiş olan adımları atarsanız Yastan İyileşme El Kitabı size kaybınızdan kaynaklı acınızı tamamlama konusunda yol gösterecektir. İyileşmenin kolay bir yolculuk olmadığını çok iyi biliyoruz. Kaybınızın kalbinizi kapatmanıza yol açmış olabileceğini de biliyoruz. Eğer başarabilirsek, kalbinizi yeniden açabilmeniz için yanınızda olmak istiyoruz.”

John W. James – Russel Friedman

“Vefat, boşanma, ayrılık, kariyer, taşınma gibi yaşamda büyük etki değişim ve boşluk yaratan durumlarda ortaya çıkan YAS duygusu, üzerinden altı ay geçmesine rağmen ilk günkü gibiyse artık yaşamınızı engellemeye başlamıştır. Yas İyileştirme Uzmanlarına göre bu ‘çözümlenmeyen yas’ı iyileştirmek için kişinin duygularını, anılarını, acılarını, o kişiyle olan ilişkisini büyük resimle görüp tüm duygularını aktarmasına ihtiyaç vardır.

Yastan İyileşme Programı ve bu programı anlatan Yastan İyileşme El Kitabı hem kişi hem kurum hem sağlık hem de inanca yönelik kaybolmuş hissedildiğinde dahi etkinliği ispatlanmış bilimsel bir programdır. Yastan İyileşme Programıyla beraber takip edilen Yastan İyileşme El Kitabı, yasın getirdiği olumsuz duygulardan, yaşamınızı engelleyen etkilerinden bağımsızlaşıp yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

Yastan iyileşmek asla vefat edeni unutmak değildir! Tam tersi onu yassız yaşatabiliyor olmaktır. Yasınızı tamamladığınızda yaşayacağınız hafiflemeden çok etkileneceksiniz! Kitapta yer alan adımları tamamladığınızda artık göremediğinize sevginizi sağlıklı devam ettirebilirsiniz; daha fazla hatırlamak istemediğiniz sevmediğinizi de sağlıklıca tamamlayabilirsiniz; mühim olan suçlu hissetmekten çıkıp alınabilecek sorumluluk varsa onu alıp yolculuğunuza sağlıklı duygularla devam edebilmektir.”

Klinik Psikolog Dr. Esra Savaş, Yas İyileştirme Uzmanı

“Yastan İyileşme El Kitabı benim tüm sınıflarımda kullandığım bir kaynaktır. Bu kitabı her kullanışımda çözümlenmemiş yasın birçok insanın hayatlarındaki büyük problemlerin altında yatan mesele olduğuna daha çok inanıyorum. Hem yas probleminin çerçevesini çizen hem de bir çözüm öneren kendi türünün tek örneği.”

Bernard McGrane, Ph. D., Chapman University Sosyoloji Profesörü

“Kendinize bile söyleyemediğiniz tüm duygulardan kurtulmak için; zihninizi sessizleştirmek düşünmek nefes almak yeni düşüncelere yer açabilmek için uygulamalısınız. Ben kızımın kaybı ve boşanmam için uyguladım. Yeniden yeşermek istiyorsanız muhakkak okuyun.”

Ek bilgi

Ek bilgi

Boyutlar 13 × 19 cm
Barkod

9786056886928

Yayınevi

Yazar

,