Yastan İyileşme – El Kitabı

30,00  22,50 

Stokta

Stok kodu: 9786056886928 Kategoriler: , Etiketler: , Yayınevi: Yazar ,
Açıklama

Açıklama

Alanında çığır açan bir kitap olan Yastan İyileşme El Kitabı, herkesin kütüphanesinde olması gereken klasik bir rehber!

“Yastan İyileşme El Kitabı, çözülmemiş yas durumlarıyla başa çıkmaya çalışan herkes için… Kitapta çerçevelendirilmiş olan adımları atarsanız Yastan İyileşme El Kitabı size kaybınızdan kaynaklı acınızı tamamlama konusunda yol gösterecektir. İyileşmenin kolay bir yolculuk olmadığını çok iyi biliyoruz. Kaybınızın kalbinizi kapatmanıza yol açmış olabileceğini de biliyoruz. Eğer başarabilirsek, kalbinizi yeniden açabilmeniz için yanınızda olmak istiyoruz.”

John W. James – Russel Friedman

“Vefat, boşanma, ayrılık, kariyer, taşınma gibi yaşamda büyük etki değişim ve boşluk yaratan durumlarda ortaya çıkan YAS duygusu, üzerinden altı ay geçmesine rağmen ilk günkü gibiyse artık yaşamınızı engellemeye başlamıştır. Yas İyileştirme Uzmanlarına göre bu ‘çözümlenmeyen yas’ı iyileştirmek için kişinin duygularını, anılarını, acılarını, o kişiyle olan ilişkisini büyük resimle görüp tüm duygularını aktarmasına ihtiyaç vardır.

Yastan İyileşme Programı ve bu programı anlatan Yastan İyileşme El Kitabı hem kişi hem kurum hem sağlık hem de inanca yönelik kaybolmuş hissedildiğinde dahi etkinliği ispatlanmış bilimsel bir programdır. Yastan İyileşme Programıyla beraber takip edilen Yastan İyileşme El Kitabı, yasın getirdiği olumsuz duygulardan, yaşamınızı engelleyen etkilerinden bağımsızlaşıp yolunuza devam etmenizi sağlıyor.

Yastan iyileşmek asla vefat edeni unutmak değildir! Tam tersi onu yassız yaşatabiliyor olmaktır. Yasınızı tamamladığınızda yaşayacağınız hafiflemeden çok etkileneceksiniz! Kitapta yer alan adımları tamamladığınızda artık göremediğinize sevginizi sağlıklı devam ettirebilirsiniz; daha fazla hatırlamak istemediğiniz sevmediğinizi de sağlıklıca tamamlayabilirsiniz; mühim olan suçlu hissetmekten çıkıp alınabilecek sorumluluk varsa onu alıp yolculuğunuza sağlıklı duygularla devam edebilmektir.”

Klinik Psikolog Dr. Esra Savaş, Yas İyileştirme Uzmanı

“Yastan İyileşme El Kitabı benim tüm sınıflarımda kullandığım bir kaynaktır. Bu kitabı her kullanışımda çözümlenmemiş yasın birçok insanın hayatlarındaki büyük problemlerin altında yatan mesele olduğuna daha çok inanıyorum. Hem yas probleminin çerçevesini çizen hem de bir çözüm öneren kendi türünün tek örneği.”

Bernard McGrane, Ph. D., Chapman University Sosyoloji Profesörü

“Kendinize bile söyleyemediğiniz tüm duygulardan kurtulmak için; zihninizi sessizleştirmek düşünmek nefes almak yeni düşüncelere yer açabilmek için uygulamalısınız. Ben kızımın kaybı ve boşanmam için uyguladım. Yeniden yeşermek istiyorsanız muhakkak okuyun.”

Ek bilgi

Ek bilgi

Boyutlar 13 × 19 cm
Barkod

9786056886928

Yayınevi

Yazar

,

Kargo ve İade

İPTAL & İADE & KARGO

ALICI, 8 (sekiz) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin iptal ve iade hakkına sahiptir. İptal ve iade hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak ALICI, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de iptal ve iade hakkını kullanabilir.

İptal ve iade hakkı süresinin belirlenmesinde;

  1. Tek sipariş konusu olup ayrı ayrı teslim edilen mallarda, ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin son malı teslim aldığı gün,
  2. Birden fazla parçadan oluşan mallarda, ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin son parçayı teslim aldığı gün,
  3. Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, ALICI'nın veya ALICI tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır.

İptal ve iadelerinizi iptal ve iade hakkı süresi dolmadan "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. İptal ve iade hakkınız kapsamında öngörülen taşıyıcı Aras Kargo'dur. Ürün gönderimi yapılırken 1729244311153 nolu anlaşma numarası ile MAVİ DELTA YAYINLARI LTD ŞTİ adına aşağıda belirtilen iade adresine yapmanız gerekmektedir. Bu anlaşma numarası ile gönderilmeyen ürünler teslim alınmayacaktır.

Alıcının iptal ve iade hakkını kullanması sonucu sözleşmenin feshi durumunda, SATICI, teslimat masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri 14 (on dört) iş günü içerisinde ALICI'ya geri öder.

İADE ADRESİ Mavi Delta Yayınları Ltd Şti Çobançeşme Mh. Altay Sk. N8 İnkılap Binası Punto Kitap Girişi Yenibosna - İstanbul Kargo Firması : Aras Kargo Kargo Anlaşma No: 1729244311153

İPTAL VE İADE HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

ALICI aşağıdaki sözleşmelerde iptal ve iade hakkını kullanamaz:

  1. ALICI'nın istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
  2. Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
  3. Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
  4. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya alıcıya anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
  5. İptal ve iade hakkı süresi sona ermeden önce, ALICI'nın onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.

KARGO

Kargo çözüm ortağımız Aras Kargo'dur. Kargo günlerimiz Salı, Çarşamba ve Cuma'dır. Saat 15'e kadar verilen siparişler gün içinde saat 15'ten sonra verilen siparişler bir sonraki kargo günü kargoya teslim edilir. Kargo takip numaralarını kargo günleri saat 9'dan sonra hesabınızdan takip edebilirsiniz. Ürünlerin teslimi sırasında sorun çıkmaması ve sağlıklı işlemesi için teslimat bilgilerinizin (açık adresiniz ve telefon numaranız) güncel olmasına dikkat ediniz. Adres değişikliklerini ürün kargoya verilmeden önce hesabınızdan değiştirmeniz gerekmektedir. Siparişin kargoya teslim edilmesinden sonra adres değişikliği yapılamayacağından tekrar gönderimlerde kargo alıcıya aittir.

Gönderilen kargonun teslim edilememesi veya alıcının adresinde bulunamaması ve benzeri durumlarda siparişiniz 3 gün kargo şubesinde bekletilmektedir. Bu süre zarfında teslim alınmayan kargo göndericiye iade edilmektedir.

  1. Ücretsiz gönderim hakkı olan siparişlerde, yukarıda yazılı sebeplerden dolayı göndericiye iade edilen kargonun tekrar gönderim bedeli alıcıya aittir. Tekrar ücretsiz gönderim yapılmayacaktır. iade ve iptal isteklerinde kargo gönderim ve kargo iade bedeli düşüldükten sonra geri kalan bedel iade edilecektir.
  2. Kargo ücreti peşin ödenmiş siparişlerde, yukarıda yazılı sebeplerden dolayı göndericiye iade edilen kargonun tekrar gönderim bedeli tek sefer olmak kaydı ile göndericiye aittir. Bundan sonraki gönderilerde kargo alıcıya aittir. 2 sefer teslim alınmayan siparişin iptal edilmesinde kargo ücr