Satış.Tükendi

Fark Yaratan Anne Baba

72,00 

Stokta yok

Stok kodu: 9786052027035 Kategoriler: , Etiketler: , Yayınevi: Yazar
Açıklama

Açıklama

Fark Yaratan Anne Baba, idealinizdeki çocuğu keşfetmek ve yetiştirmek üzerine bir başucu kitabı
Anne baba olmak belki de en çok önemsememiz ve üzerine kafa yormamız gereken süreç. Zira bizim sayemizde dünyaya gelen varlık, hem kendisine, hem çevresine, hem de dünyaya etki edecek.
Fark Yaratan Anne Baba, hem idealinizdeki çocuğu hem de anne babalık ideallerinizi, değerlerinizi keşfetmeniz ve gerçekleştirmeniz için bir rehber niteliği taşıyor. Anne babalığın her boyutunu sorgulayarak çocuğunuzun yaşı kaç olursa olsun kendiniz için doğru olan çıkarımları yapacağınız bilgileri içeriyor. Her ailenin gerçekleri diğer ailelerden farklıdır, her çocuğun gerçekleri ve potansiyeli de farklıdır. Kendi gerçekliğinize ve çocuğunuzun potansiyeline uygun olan yolu bulmak konusunda tecrübeli eğitimci ve profesyonel koç Neslihan Erdoğdu bilgi vererek, farklı yaklaşımları sizlerle paylaşarak ama en önemlisi çocuğunuz için fark yaratmanızı sağlayacak doğru soruları size sorarak idealinize ulaşmanız konusunda yol gösteriyor.
Fark Yaratan Anne Baba’da yer alan her örnek, her bir soru sizin bakış açınızı değiştirerek olayları bambaşka görmenizi ve karmaşık gelen durumları aydınlatmanızı sağlayacak. Çocuğunuz emek harcamayı hak ediyor, şimdi başlamak için en güzel zaman.

Ek bilgi

Ek bilgi

Yazar

Çizer

Editör

Yayın Tarihi

2017

Dili

Türkçe

Yayınevi

Renk

Siyah & Beyaz

Sayfa

272

Kağıt

2. Hamur

Cilt

Karton Kapak

Boyut

13 x 19 cm

Barkod

9786052027035