Satış.Tükendi

Enerji Astroloji ile Güneş’in Doğsun

43,20 

Stokta yok

Stok kodu: 9786057139016 Kategoriler: Etiketler: , Yayınevi: Yazar
Açıklama

Açıklama

Enerji astroloji danışmanı Seryal Dinçer’in Güneş’in Doğsun kitabı Günçe Yayınevi etiketiyle yeniden raflarda…

Tüm kutsal öğretilerin özünde ortak olan bir mesaj vardır:

Kendini tanımak, kendini bilmek

Güneş’i ile tanışan kişi kendini bilmeye, kendini tanımaya başlar.

Güneş’ini iyi kullanamayan kişi ise Güneş’in doğmadığı bir dünya gibidir.

Enerji Astroloji çalışmaları kişilerin doğum anında içlerine yerleşen en değerli parça olan kendi “Güneş”lerinin parlaması ve ışık saçması için yapılan çalışmalardır.

Güneş, bir doğum haritasında kişinin içine yerleştirilmiş kendinin en önemli parçasını yani özünü temsil eder.

İçinizdeki tüm diğer gezegen enerjilerinin asıl görevi Güneş’inizi parlatmaktır. Ancak doğum anında sert etkiler altında olan bazı gezegenler kişinin içindeki Güneş’e muhalif enerjiler taşırlar ve farkında olmadan kendi kendini sabote etmesine sebep olurlar.

Herkesin Güneş’i bir gün doğmak ister. Enerji Astroloji çalışmaları bu doğumun minimum sancı ile gerçekleşmesine yardımcı olur.

 

Enerji Astroloji ile Güneş’in Doğsun…

 

Seryal Dinçer Hakkında

 

1971 İstanbul doğumlu. İşletme fakültesi mezunu. 2012 yılından bu yana astroloji danışmanlığı, 2016 yılından bu yana astroloji eğitmenliği yapıyor. Kişilere kendi haritalarını derinlemesine okumayı öğreten temel ve ileri seviye astroloji bilgilerinden oluşan “Haritamı Okuyorum” adlı bir eğitim programı var. Ayrıca 7 modülden oluşan katılımcılara enerji astrolojisi tekniklerini uygulamayı öğrettiği bir grup çalışması da mevcut. İlişkiler ve astrolojiyi sentezlediği Yeniden Sevmek ile orta yaşa hazırlık ve geçiş sürecini anlatan 38-46 yaş arası kişiler için yazdığı Hayatın İkinci Yarısı adlı iki kitabı daha var.

Ek bilgi

Ek bilgi

Boyutlar 14 × 20 cm
Yazar

Yayınevi